Op. Dr. Salih CAVLAK - Medikal Estetik ve Lazer Uygulamaları Kliniği

Op. Dr. Salih CAVLAK Kimdir?

  • 1967 Adana Doğumluyum. İlk, Orta ve Lise Eğitimimi Adana'da tamamladım.
  • Adana Erkek Lisesinden 1984 yılında mezun olduktan sonra, aynı yıl Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesine başladım.
  • 1990 yılında mezun olduktan sonra doğuda mecburi hizmetimi tamamlayıp, 1992 yılında Ankara Numune Hastanesi'nde Genel Cerrahi ihtisasına başladım.
  • 1996 yılında Genel Cerrahi Uzmanı oldum. Bir yıl kadar doğuda uzmanlık mecburi hizmeti için çalıştım.
  • 1997 yılında Adana Numune Hastanesi'nde göreve başlayıp 2010 yılına kadar aktif Genel Cerrahi Uzmanlığı yaptım.
  • 2004 Yılında Medikal Estetik Hekimliği uygulamaları eğitimi ve sertifikası aldım. Aynı yıl Estetik Güzellik ve Lazer Uygulamaları Kliniğini kurdum.
  • İsrail ve Almanya'da "Lazer Uygulamaları Eğitimi" aldıktan sonra Hemoroid (Basur), Plonidal Sinüs (Kıl Dönmesi), Fissür (Anal Çatlak), Kılcal Damar, Varis, Cilt Yenileme, Dövme Silme, Cilt Lekeleri, Doğum Lekeleri, Kırışıklık Yüz Germe Cilt Çatlakları vb. hastalıkların lazerli, radyo frekanslı ve fokus ultrasonlu tedavilerini uyguladım.
  • 2010 yılında devlet hastanesindeki görevimden istifa edip tüm gün kliniğimde çalışmaya başladım.
  • Evli ve bir çocuk sahibiyim.

 

 


Op. Dr. Salih CAVLAK - Medikal Estetik ve Lazer Uygulamaları Kliniği

Kliniğimiz 2004 yılında cerrahi, estetik ve güzellik alanında modern cihazlarla Op. Dr. Salih CAVLAK yönetiminde Profesyonel Estetisyen ve Güzellik Uzmanları ile Adana da hizmet vermeye başladı.

Op. Dr. Salih Cavlak, Genel Cerrahi Uzmanı ve Medikal Estetik hekimidir.

Kliniğimizde F.D.A onaylı Lazer Cihazları bulunmaktadır. Bu cihazlar ile; acısız kalıcı lazer epilasyon, leke tedavileri, sivilce lekeleri, genital ve vaginal sıkılaşma, genital ve kol altı renk açma, idrar kaçırma, yüz vücut ve genital siğil tedavileri, ameliyatsız yüz boyun cilt germe tedavileri, ben tedavileri, doğum lekeleri, kılcal damar tedavisi, varis tedavileri, doğum ve zayıflama sonrası oluşmuş cilt çatlakları, her renk dövme silme, iz tedavileri, kırışıklık ve cilt yenileme tedavileri, göz çevresi morluk ve göz kapağı düşmeleri, lazerle yağ kırma, hemoroid, kıl dönmesi ve anal çatlak, fistül tedavileri yapılmaktadır.

 

Medikal Estetik Uygulamala; olan Mezoterapi, Dudak Dolgusu, PRP Kök Hücre ve benzer vitamin tedavilerinde orijinal ürünler kullanılmaktadır.

 

Lazer Epilasyon Birimimizde; Fotona Nd-Yag Lazer Epilasyon, Candela Gentlemax Pro Aleksandrite Lazer Epilasyon ve Nd Yag Kombine Lazer Sistemi ve Lümenis Lightsheer Duet Diod Lazer Epilasyon Sistemlerini kullanmaktayız. Tüm cilt ve kıl tiplerinde kalıcı lazer epilasyon yapmaktayız. Tüm epilasyon lazerlerimiz FDA onaylıdır.

 

Cilt Bakım Birimimizde; son teknoloji Visia Bilgisayarlı Cilt Analiz Cihazı, Hydrafacial MD, İnnofacial, Baby Face Thulium Doublo Gold ve Ultraformer 3 Ameliyatsız Yüz Boyun Kol Germe, Microaltın İğne, Lpg Yüz Bakımı, Venus Legacy Yüz Rf, Fraksiyonel Lazer ve Q Switched Lazer Sistemlerini kullanmaktayız.

 

Bölgesel İncelme Zayıflama Sıkılaşma Ünitesinde; Fotona Lazer Lipoliz, Body Fx Yağ Kırma Cihazı, Forma Plus İncelme Sıkılaşma Cihazı, Venus Legacy Concept İncelme Sıkılaşma Selülit Cihazı, LPG Alliance (Yeni Teknoloji Lpg), Ultraformer 3 Yağ Parçalama Cihazı bulunmaktadır. Ayrıca Tanita Vücut ve Yağ Analiz Cihazı zayıflama biriminde hasta takibinde kullanılmaktadır.

 

Medikal El Ayak Bakımları; Genel Ayak Bakımı, Genel El Bakımı, Batık Tırnak Bakımı, Mantarı Bakımı, Lazer Tırnak Mantarı Tedavisi, Batık Tırnak Bakımı, Nasır Tedavisi, Lazerle Siğil Tedavisi, Çatlak Topuk Bakımı, Kalınlaşmış Tırnak Bakımı, Kalınlaşmış Deri Bakımı, El Ayak Terlemesi Tedavisi, Kalıcı Oje Uygulaması

 

Kaş Kirpik Bakımları; Microblading Kaş Kontürü, Mikropigmentasyon Kaş Kontürü, Kalıcı Eyeliner, Kalıcı Dipliner, Dudak Renklendirme, İpek Kirpik, Kirpik Liftingi, Saç Simülasyonu, Medikal Mikropigmentasyon

 

Hizmetlerimizi en üst düzeyde ve hasta memnuniyetini baz alarak uyguladık. Sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek hizmet kalitemizi yükselttik. Lazer ve diğer uygulama cihazlarında F.D.A onaylı cihazları tercih ettik. Sonuç odaklı ve sektöründe etkin cihazlarla tedavilerimizi en üst düzeye taşıdık.

Amacımız sadece çözümü kolay sorunlarla uğraşmak olmadı. Toplumsal bir sorun olan ve şahsen yaşadığım çözümü güç yüz ve vücut her türlü doğumsal lekeleri için güçlü FDA onaylı teknolojik cihazlar tercih ettik.

Read 1475 times