Kliniğimiz

Mezoform - Adana Medikal Estetik ve Lazer Uygulamaları Kliniği

Kliniğimiz 2004 yılında cerrahi, estetik ve güzellik alanında modern cihazlarla Op. Dr. Salih CAVLAK yönetiminde Profesyonel Estetisyen ve Güzellik Uzmanları ile Adana da hizmet vermeye başladı.

Op. Dr. Salih Cavlak, Genel Cerrahi Uzmanı ve Medikal Estetik hekimidir.

Kliniğimizde F.D.A onaylı Lazer Cihazları bulunmaktadır. Bu cihazlar ile; acısız kalıcı lazer epilasyon, leke tedavileri, sivilce lekeleri, genital ve vaginal sıkılaşma, genital ve kol altı renk açma, idrar kaçırma, yüz vücut ve genital siğil tedavileri, ameliyatsız yüz boyun cilt germe tedavileri, ben tedavileri, doğum lekeleri, kılcal damar, varis tedavileri, doğum ve zayıflama sonrası oluşmuş cilt çatlakları, her renk dövme silme, iz tedavileri, kırışıklık ve cilt yenileme tedavileri, göz çevresi morluk ve göz kapağı düşmeleri, lazerle yağ kırma, hemoroid, kıl dönmesi ve anal çatlak, fistül tedavileri yapılmaktadır.

 

Medikal Estetik Uygulamaları; olan Mezoterapi, Dolgu PRP Kök Hücre ve benzer vitamin tedavilerinde orijinal ürünler kullanılmaktadır.

 

Lazer Epilasyon Birimimizde; Soprano Ice Platinum Buz Lazer (Aleksandrite Diod Ve Nd Yag Lazer Tek Başlıkta), Fotona Nd-Yag Lazer, Candela Gentlemax Pro Aleksandrite ve Nd Yag Kombine Lazer Sistemi ve Lümenis Lightsheer Duet Diod Lazer Sistemlerini kullanmaktayız. Tüm cilt ve kıl tiplerinde kalıcı lazer epilasyon yapmaktayız. Tüm epilasyon lazerlerimiz FDA onaylıdır.

 

Cilt Bakım Birimimizde; son teknoloji Visia Bilgisayarlı Cilt Analiz Cihazı, Hydrafacial MD, İnnofacial, Baby Face Thulium Doublo Gold ve Ultraformer 3 Ameliyatsız Yüz Boyun Kol Germe, Microaltın İğne, Lpg Yüz, Venus Legacy Yüz Rf, Fraksiyonel Lazer ve Q Switched Lazer Sistemlerini kullanmaktayız.

 

Bölgesel İncelme Zayıflama Sıkılaşma Ünitesinde; Fotona Lazer Lipoliz, Ultrashape V3 (Ameliyatsız Liposuction Yağ Parçalama Cihazı) Velashape 3 Bölgesel İncelme Sıkılaşma Selülit Çatlak Tedavi Cihazı, Venus Legacy Concept İncelme Sıkılaşma Selülit Cihazı, LPG Alliance (Yeni Teknoloji Lpg), Ultraformer 3 Yağ Parçalama Cihazı bulunmaktadır. Ayrıca Tanita Vücut ve Yağ Analiz Cihazı zayıflama biriminde hasta takibinde kullanılmaktadır.

 

Hizmetlerimizi en üst düzeyde ve hasta memnuniyetini baz alarak uyguladık. Sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek hizmet kalitemizi yükselttik. Lazer ve diğer uygulama cihazlarında F.D.A onaylı cihazları tercih ettik. Sonuç odaklı ve sektöründe etkin cihazlarla tedavilerimizi en üst düzeye taşıdık.

Amacımız sadece çözümü kolay sorunlarla uğraşmak olmadı. Toplumsal bir sorun olan ve şahsen yaşadığım çözümü güç yüz ve vücut her türlü doğumsal lekeleri için güçlü FDA onaylı teknolojik cihazlar tercih ettik.

 

Doktorumuza Sorun

Doktora Sorun?

Your message has been sent sucessfully

.

Şikayet ve Öneriler

Şikayet / Öneri Formu

Your message has been sent sucessfully

TURGUT ÖZAL

Mahfesığmaz Mah. Turgut Özal Bul.

Tuna Apt. No:109 K:3 D:3
Çukurova / Adana

@ Email: info@mezoform.com.tr

Whatsapp

GAZİPAŞA

Cemalpaşa Mah. Ethem Ekin Sk.

Yeşilköşk Apt No:4 Kat:1 D:2
Seyhan / Adana

Search